Πρόγραμμα LEAGUE WEST 2016-17 (Β΄ φάση)

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου LEAGUE WEST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (11-13/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. MIND MASTERS 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΡΕΚΛΕΣ VS. BAD BOYS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 13/2 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS ΡΕΠΟ            

 


2η Αγωνιστική (18-21/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROMPONAS BULLS VS. AIROTREL LAZIERS 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. BAD BOYS 21/2 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. LOS GUERREROS 21/2 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΡΕΚΛΕΣ ΡΕΠΟ            

  

3η Αγωνιστική (3-6/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. BAD BOYS 3/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. ΡΕΚΛΕΣ 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20.30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. LOS GUERREROS 6/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS ΡΕΠΟ            

 

4η Αγωνιστική (10-14/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. ΡΕΚΛΕΣ 10/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. MIND MASTERS 14/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS VS. BAD BOYS 14/3 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΡΕΠΟ            

 

5η Αγωνιστική (17-21/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 17/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
LOS GUERREROS VS. ΡΕΚΛΕΣ 20/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. BAD BOYS 21/3 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS ΡΕΠΟ            

 

6η Αγωνιστική (26-28/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROMPONAS BULLS VS. BAD BOYS  9/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ 
LOS GUERREROS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 10/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. ΡΕΚΛΕΣ 18/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS ΡΕΠΟ            

 

7η Αγωνιστική (2-4/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. AIROTREL LAZIERS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. ΡΕΚΛΕΣ 4/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 4/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BAD BOYS ΡΕΠΟ            

 

 

8η Αγωνιστική (22-24/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. ΡΕΚΛΕΣ 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. MIND MASTERS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. PROMPONAS BULLS 24/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS ΡΕΠΟ            

 

9η Αγωνιστική (29/4-1/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. PROMPONAS BULLS 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
LOS GUERREROS VS. MIND MASTERS 1/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΡΕΚΛΕΣ ΡΕΠΟ            

 

10η Αγωνιστική (6-9/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. AIROTREL LAZIERS 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
LOS GUERREROS VS. PROMPONAS BULLS 9/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS ΡΕΠΟ            

 

11η Αγωνιστική (13-16/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. AIROTREL LAZIERS 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. LOS GUERREROS 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
MIND MASTERS VS. PROMPONAS BULLS 16/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΡΕΠΟ            

 

12η Αγωνιστική (19-21/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. LOS GUERREROS 19/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. MIND MASTERS 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. AIROTREL LAZIERS 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS ΡΕΠΟ            

 

13η Αγωνιστική (28-30/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. PROMPONAS BULLS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΡΕΚΛΕΣ VS. MIND MASTERS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. LOS GUERREROS 30/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS ΡΕΠΟ            

 

14η Αγωνιστική (3-6/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. PROMPONAS BULLS 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. LOS GUERREROS 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. MIND MASTERS 6/6 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BAD BOYS ΡΕΠΟ