Πρόγραμμα LEAGUE EAST 2016-17 (Β΄ φάση)

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου LEAGUE EAST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (12-13/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. VETERANS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WEST SIDE VS. AABC 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. VOULA VIKINGS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. BANG INC 11/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (16-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. VETERANS 16/2 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. VOULA VIKINGS 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
WEST SIDE VS. DRAGONS BC 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. PIRANHAS BC 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (5-7/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. PIRANHAS BC 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. VETERANS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. VOULA VIKINGS 7/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (9-12/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. BANG INC 9/3 ΠΕΜΠΤΗ  21:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 10/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. VOULA VIKINGS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AABC VS. VETERANS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

5η Αγωνιστική (16-20/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. VETERANS 16/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BANG INC VS. VOULA VIKINGS 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
PIRANHAS BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DRAGONS BC VS. AABC 20/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική (24-28/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. AABC 24/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 25/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DRAGONS BC VS. VETERANS        
WEST SIDE VS. VOULA VIKINGS 28/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (30/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BANG INC VS. AABC 30/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. DRAGONS BC 31/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. VOULA VIKINGS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

 

8η Αγωνιστική (22-25/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VOULA VIKINGS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. PIRANHAS BC 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AABC VS. WEST SIDE 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. BANG INC 25/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (28/4-2/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. BANG INC 28/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. AABC 1/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. WEST SIDE 2/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

10η Αγωνιστική (5-7/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. BANG INC 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. WEST SIDE 5/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VOULA VIKINGS VS. DRAGONS BC 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. AABC 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (11-15/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. AABC 11/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. DRAGONS BC 12/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. PIRANHAS BC 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BANG INC VS. WEST SIDE 15/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (18-23/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. WEST SIDE 18/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. PIRANHAS BC 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. BANG INC 10/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. DRAGONS BC 23/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (27-28/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VOULA VIKINGS VS. WEST SIDE 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
VETERANS VS. DRAGONS BC 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. BANG INC 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΡΕΝΤΗ
AABC VS. PIRANHAS BC 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (3-4/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AABC VS. BANG INC 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. WEST SIDE 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. VETERANS 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
DRAGONS BC VS. PIRANHAS BC 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ