Πρόγραμμα ELITE WEST 2016-17 (Β΄ φάση)

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου ELITE WEST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (11/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. BLACK DRAGONS 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. AC TIMBERWOLVES 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. HEAT 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. SPARTAN KINGS        

 


2η Αγωνιστική (16-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLACK DRAGONS VS. SPARTAN KINGS 16/2 ΠΕΜΠΤΗ 21:300 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. DETROIT PSISTONS 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. HEAT 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΦΙΚΑ VS. AC TIMBERWOLVES 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

  

3η Αγωνιστική (2-6/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AC TIMBERWOLVES VS. SPARTAN KINGS 2/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΦΙΚΑ VS. DETROIT PSISTONS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. HEAT 6/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (11-13/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLACK DRAGONS VS. HEAT 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΣΦΙΚΑ VS. BLAZERS BC 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. SPARTAN KINGS 13/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC  17/5  ΤΕΤΑΡΤΗ  20:00 ΡΕΝΤΗ

 

5η Αγωνιστική (18-19/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLAZERS VS. SPARTAN KINGS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:15 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. HEAT 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AC TIMBERWOLVES VS. BLACK DRAGONS 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική (23-26/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. SPARTAN KINGS 23/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. BLACK DRAGONS 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLAZERS BC VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. HEAT 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (30/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΕΑΤ VS. SPARTAN KINGS 30/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. BLACK DRAGONS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. AC TIMBERWOLVES 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (20-25/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 20/4 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. DETROIT PSISTONS 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. BLAZERS BC 24/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. ΣΦΙΚΑ 25/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (27/4-30/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. BLACK DRAGONS 27/4 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. BLAZERS 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. ΣΦΙΚΑ 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

10η Αγωνιστική (4-8/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. AC TIMBEWRWOLVES 4/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. ΣΦΙΚΑ 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BLACK DRAGONS 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
HEAT VS. BLAZERS BC 8/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (11-15/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. DETROIT PSISTONS 11/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. ΣΦΙΚΑ 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. AC TIMBERWOLVES 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
HEAT VS. BLACK DRAGONS 15/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (19-22/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. DETROIT PSISTONS 19/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SPARTAN KINGS VS. BLAZERS BC 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. AC TIMBERWOLVES 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
HEAT VS. ΣΦΙΚΑ 22/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (25-30/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. ΣΦΙΚΑ 25/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BLAZERS BC 25/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BLACK DRAGONS VS. DETROIT PSISTONS 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
HEAT VS. AC TIMBERWOLVES 30/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (1-6/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. HEAT 1/6 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. ΣΦΙΚΑ        
BLACK DRAGONS VS. BLAZERS BC 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. DETROIT PSISTONS 6/6 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ