Πρόγραμμα ELITE EAST 2016-17 (Β΄ φάση)

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου ELITE EAST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (10-12/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO SLIPPERS 10/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. BULLETS 10/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DEVS VS. SOUTHAFTON 12/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. MOSCHATO BULLS 12/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (17-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. BROOKLIDES BC 17/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. MOSCHATO BULLS 17/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. SOUTHAFTON 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BULLETS 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (4-5/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BROOKLIDES BC VS. WARRIORS 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO BULLS 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BULLETS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. MOSCHATO SLIPPERS  10/4/ ΔΕΥΤΕΡΑ  21:00 ΡΕΝΤΗ 

 

4η Αγωνιστική (11-12/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. PROBONAS ANCIENTS 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. WARRIORS 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. MOSCHATO BULLS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. BULLETS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

5η Αγωνιστική (16-18/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. WARRIORS 16/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. BROOKLIDES BC 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. BULLETS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO BULLS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

6η Αγωνιστική (24-27/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. WARRIORS 24/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DEVS VS. MOSCHATO BULLS 25/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BROOKLIDES BC 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. BULLETS        

 

7η Αγωνιστική (31/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. WARRIORS 31/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BULLETS VS. MOSCHATO BULLS 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BROOKLIDES BC 18/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. SOUTHAFTON 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (21-23/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. PROBONAS ANCIENTS 21/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. WARRIORS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. MOSCHATO SLIPPERS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 MIAOYΛΗ
BROOKLIDES BC VS. DEVS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (28/4-2/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. PROBONAS ANCIENTS 28/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. DEVS - - - -
MOSCHATO BULLS VS. BROOKLIDES BC 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. WARRIORS 16/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

10η Αγωνιστική (6-9/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO BULLS VS. SOUTHAFTON - - - -
MOSCHATO SLIPPERS VS. DEVS 9/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. BROOKLIDES BC 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. PROBONAS ANCIENTS 9/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (12-14/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. DEVS 12/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. SOUTHAFTON - - - -
BULLETS VS. BROOKLIDES BC 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. MOSCHATO SLIPPERS 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (20-23/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BROOKLIDES BC VS. SOUTHAFTON - - - -
BULLETS VS. DEVS 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. MOSCHATO SLIPPERS 22/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. PROBONAS ANCIENTS 23/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (26-28/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WARRIORS VS. PROBONAS ANCIENTS 26/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BULLETS VS. SOUTHAFTON - - - -
MOSCHATO BULLS VS. DEVS 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BROOKLIDES BC VS. MOSCHATO SLIPPERS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (2-5/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WARRIORS VS. DEVS 2/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. PROBONAS ANCIENTS 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. BULLETS 10/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO SLIPPERS - - - -